KONST / Litografier / Färglitografi 8848535
nr 884 8535
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi , Pierre Olofsson (1921-1996), 87/150, signerad. , motivet: 13x19
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:41:19
300 kr
500 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson